Pożyczkomat.

06 kwiecień 2018

Biorąc w Pożyczkomat zobowiązanie kredytowe po raz pierwszy na kwotę 500 złotych, oddamy na koniec okresu rozliczeniowego dokładnie tyle samo. Oznacza to, że taki kredyt nic nie będzie nas kosztował. Możemy tutaj zaciągnąć zobowiązanie pieniężne na kwotę od 200 do 1500 złotych z okresem kredytowania wynoszącym od 7 do maksymalnie 35 dni. Wiek jaki muszą mieć pożyczkobiorcy wynosi tutaj od 20 roku życia do 75 lat. Przelew środków trwa zaledwie kilka minut. Konta bankowe jakie obsługuje ten pożyczkodawca należą między innymi do: Banku Millennium, Kredyt Banku, Alior Banku, Banku Pekao SA, Banku PKO BP, mBanku i Banku BZ WBK. Biorąc tutaj zobowiązanie trzeba liczyć się z tym, że pożyczkodawca sprawdzi nas nie tylko w BIK, ale również w Krajowym Rejestrze Sądowym, w ZBK, w ERIF oraz w Biurze Informacji Gospodarczej. Do skorzystania z oferty będzie nam potrzebny przede wszystkim dowód osobisty. We wniosku należy wskazać numer konta bankowego na jaki ma zostać przelany kredyt gotówkowy, numer telefonu kontaktowego do kredytobiorcy oraz jego adres poczty elektronicznej.

Opłaty za to zobowiązanie kredytowe jakie nalicza Pożyczkomat są zgodne ze wszelkimi polskimi ustawami dotyczącymi kredytów i pożyczek gotówkowych. Pierwsza pożyczka nie będzie nas nic kosztowała, ale kredytobiorca nie ma możliwości przedłużenia spłaty pożyczki, ani też nie może rozłożyć zaległego zobowiązania na raty. Co do refinansowania takiej niespłaconej pożyczki warunki bank ustala indywidualnie z danym klientem. Koszty poza odsetkowe kolejnej pożyczki są dosyć duże, co zaczynają się od 19% kwoty pożyczki i idą nie w dół, a w górę. Każda kolejna pożyczka będzie mieć zerowe oprocentowanie. W celu potwierdzenia danych jeżeli jest to pożyczka online trzeba wysłać przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza. Za opóźnienie w spłacie naliczane są odsetki w wysokości 14% w skali roku. Jeżeli mamy darmową pożyczkę gotówkową i nie spłacimy jej na czas wówczas, pożyczkodawca potraktuje ją jaką zwykłą pożyczkę i naliczy dla niej koszta. Wysokość drugiej pożyczki może wynosić już 3 000 złotych, a znany już klienci mają szansę na otrzymanie zobowiązania nawet do 7 500 złotych. Prowizja za udzielenie tego zobowiązania wynosi 19,5%, a oprocentowanie nominalne zawsze jest równe 0% w skali roku. Pożyczając na przykład 1 000 złotych na maksymalny okres kredytowania jaki tutaj wynosi 35 dni, zapłacimy 195 złotych. Opłaty związane z tą chwilówką są nie duże, ale pożyczkodawca znacznie podniósł wymagania odnośnie zdolności kredytowej i ograniczył maksymalny wiek kredytobiorcy.

AASA KredytCashperCredit StarEkspress KasaExtraportfel.plFerratum BankFilarumHapi PożyczkiInCreditKasa TAKKobieta z kasąMoto PożyczkaNet CreditOfin.plOptima PożyczkiPożyczka PlusPożyczkomatProfi CreditProvidentSMS365Soho CreditviaSMSVivusWongaZaplo