Pożyczki gotówkowe - co warto wiedzieć o promocjach?

21 grudzień 2015

Firmy pożyczkowe pozwalają zdobyć niezbędne Ci pieniądze na korzystnych warunkach. Wiele produktów łączy się z promocjami dzięki, którym możliwe jest uzyskanie gotówki praktycznie bez żadnych dodatkowych kosztów. Jak otrzymać pożyczkę nie martwiąc się wysokimi odsetkami? W tym poradniku dowiesz się czym kierować się przy wyborze promocyjnej pożyczki i na co należy uważać zastanawiając się nad taką ofertą parabanku.

Darmowa pożyczka - dla kogo?

Dodatkowe pieniądze mogą Ci się przydać w nawet najmniej spodziewanym momencie życia. Nawet jeżeli myślisz, że nie masz szansy by zdobyć gotówkę, to właśnie pożyczki pozabankowe mogą stanowić dla Ciebie jedyne rozwiązanie warte uwagi. Darmowe pożyczki o, których jest aktualnie bardzo głośno są produktami skierowanymi do nowych Klientów firm pożyczkowych. To właśnie dla tej grupy docelowo adresowane są tego rodzaju oferty. Wyjaśnienie tego jest proste, firmy pożyczkowe, podobnie jak banki walczą o nowych Klientów, a w wielu przypadkach usługobiorca, który raz zdecyduje się na zadłużenie, po jego spłacie chętnie wróci do tej samej firmy by ponownie skorzystać z dodatkowych środków na koncie.

Pożyczka o wyższej wartości

Na korzystne warunki szanse mają również stali pożyczkobiorcy. Większość firm pożyczkowych oferuje atrakcyjniejsze oprocentowanie, wyższą maksymalną kwotę zadłużenia oraz dłuższą spłatę osobom, które po raz kolejny zadłużają się w placówce. Dzięki temu parabanki dbają o swoich sprawdzonych Klientów, którzy bez żadnych problemów uregulowali swoje zadłużenie. To interesujące rozwiązanie, szczególnie, że tradycyjne banki nie prowadzą takiej polityki względem swoich usługobiorców.

Jeżeli zatem zależy Ci na ofercie, która pokryje Twoje wszystkie wydatki, firmy pożyczkowe dają takie możliwości, wymagane jest jednak potwierdzenie swojej wypłacalności. Parabanki nie sprawdzają historii kredytowej swoich Klientów, mają zatem ograniczone możliwości by zweryfikować wiarygodność osób ubiegającym się o dodatkowe pieniądze.

Na co uważać decydując się na promocyjną ofertę?

Pożyczka, która posiada preferencyjne warunki często wiąże się z większą ilością ograniczeń, a wielokrotnie także dodatkowymi opłatami. W ten sposób działają zarówno banki jak i parabanki. Zanim wybierzesz produkt z jakiego skorzystasz sprawdź czy usługa faktycznie jest konkurencyjna i pozwoli Ci zaoszczędzić na spłacie. Zwracaj uwagę zwłaszcza na wszystkie opłaty o których zapomina większość usługobiorców, mowa o prowizji, opłacie przygotowawczej, a także mniej oczywistych kosztach m.in. naliczanych opłatach za obsługę Klienta poza siedzibą parabanku czy wiadomościach przypominających o terminie najbliższej spłaty.

Aby uchronić się przed niespodziewanymi wydatkami w trakcie spłaty zobowiązania pamiętaj o tym by dokładnie i ze zrozumieniem czytać umowę jaką masz zamiar podpisać. Większość osób nie traci czasu na sprawdzenie warunków na jakie się zgadza. Przez takie podejście łatwo o przykre niespodzianki. Dokumenty warto przeczytać, a w przypadku niezrozumienia niektórych kwestii poprosić pracownika parabanku o ich wyjaśnienie. W umowie zawarte są wszystkie koszta, zatem poświęcenie kilku minut pozwoli Ci podjąć ostateczną decyzję o skorzystaniu z zadłużenia.  

AASA KredytCashperCredit StarEkspress KasaExtraportfel.plFerratum BankFilarumHapi PożyczkiInCreditKasa TAKKobieta z kasąMoto PożyczkaNet CreditOfin.plOptima PożyczkiPożyczka PlusPożyczkomatProfi CreditProvidentSMS365Soho CreditviaSMSVivusWongaZaplo