Otrzymaj pieniądze w kilkanaście minut

01 grudzień 2015

Pożyczka na dowolny cel to produkt który zainteresuje przede wszystkim osoby szukające oferty, która zapewni błyskawiczny dostęp do pieniędzy. Statystyki nie pozostawiają wątpliwości ponad połowa Klientów banków oraz parabanków przed wyborem oferty kieruje się przede wszystkim czasem w jakim pieniądze wpłyną na konto usługobiorcy. Większość pożyczkobiorców ubiega się o zadłużenie, które nie przekracza wartości kilku tysięcy złotych. Drobne zobowiązania na bieżące wydatki są domeną licznych firm pożyczkowych. Na Polskim rynku parabanków przybywa z roku na rok. Jednym z największych atutów pożyczki gotówkowej jest okres w jakim pieniądze trafiają do Klienta. W przeciwieństwie do banków pożyczki typu chwilówki zapewniają wypłatę gotówki od ręki.

Jak wypełnić wniosek o pożyczkę?

Zależy Ci na szybkim dostępie do pieniędzy i szukasz sposobu by ułatwić cały proces ich uzyskania? Internetowe wnioski parabanków pomogą Ci zminimalizować czas jaki potrzebny jest do skontaktowania się z pracownikami parabanku. Formularz wypełnisz zaledwie w ciągu kilku minut, w dowolnym dla siebie miejscu i czasie. O czym musisz pamiętać zanim przystąpisz do wypełniania wniosku? Wysłanie formularza nie zobowiązuje Cię do skorzystania z pożyczki, ponadto wypełnienie wniosku jest całkowicie bezpłatne. Dane, które wpiszesz w zgłoszeniu są zabezpieczone, nie musisz zatem obawiać się, że zostaną wykorzystane w celu innym niż domyślny.

W przypadku gdy obawiasz wszystkich usług finansowych świadczonych online możesz także zdecydować się na kontakt telefoniczny. Pamiętaj, że zachowując podstawowe środki ostrożności nie masz żadnych podstaw do tego by wahać się przed podaniem wyłącznie swoich podstawowych danych.

Jak wygląda wniosek o pożyczkę gotówkową? Poza swoim imieniem i nazwiskiem musisz także wpisać telefon kontaktowy oraz wysokość zadłużenia o jakie się ubiegasz, dodatkowo możesz orientacyjnie podać czas w jakim spłacisz pożyczkę.

Parabanki udzielają zobowiązań bez zbędnych formalności, unikniesz zatem konieczności dostarczenia zaświadczenia o wysokości zarobków i stałym zatrudnieniu. Ponadto firma pożyczkowa nie będzie sprawdzać Twojej historii kredytowej, zatem nawet jeżeli wcześniej miałeś problemy ze spłatą innego zobowiązania finansowego nie musisz obawiać się odmownej decyzji o przyznaniu gotówki.

Wszystko to sprawia, że uzyskanie pożyczki jest dużo łatwiejsze i w przeciwieństwie do usług banków, pieniądze zdobędziesz praktycznie bez żadnych formalności.

Pożyczaj świadomie

Nawet jeżeli Twoja sytuacja wymaga natychmiastowego zastrzyku dodatkowej gotówki, pamiętaj jak ważna jest spłata zadłużenia. Decyzja o pożyczce będzie miała duży wpływ na Twój budżet, musisz zatem mieć na uwadze koszt jaki poniesiesz korzystając z produktów finansowych. Raty, miesięczne lub tygodniowe będą nawet przez kilka miesięcy wydatkiem, którego nie ominiesz.

Dlatego zanim wybierzesz pożyczkę wyłącznie na podstawie łatwego dostępu do pieniędzy, zastanów się czy stać Cię na takie zobowiązanie.  

AASA KredytCashperCredit StarEkspress KasaExtraportfel.plFerratum BankFilarumHapi PożyczkiInCreditKasa TAKKobieta z kasąMoto PożyczkaNet CreditOfin.plOptima PożyczkiPożyczka PlusPożyczkomatProfi CreditProvidentSMS365Soho CreditviaSMSVivusWongaZaplo