Kredyt gotówkowy 1 000 złotych na okres 12 miesięcy.

27 sierpień 2018

Kredyty gotówkowe w Getin Banku.

W Getin Banku można znaleźć wiele ciekawych ofert kredytów gotówkowych. Porównamy darmowy kredyt gotówkowy w Getin Banku z tradycyjnym kredytem gotówkowym dla kwoty 1 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 12 miesięcy. Jednym z najważniejszych parametrów jakie mówią nam ile będzie nas kosztował kredyt gotówkowy jest RRSO. Różnica w wysokości RRSO między tymi dwiema ofertami jest dosyć duża. RRSO dla darmowego kredytu gotówkowego jak łatwo się domyśleć wynosi 0%, zaś dla tradycyjnego kredytu aż 30,77%. Co do oprocentowania nominalnego w kredycie darmowym równe jest 0% w skali roku, a w kredycie tradycyjnym 8,79% w skali roku. Wysokości rat również będą różne. Raty miesięczne darmowego kredytu gotówkowego w Getin Banku będą po 83,33 złote, a w tradycyjnym kredycie gotówkowym po 96,08 złotych. W przypadku darmowego kredytu oddamy tyle samo ile pożyczyliśmy. Kredyt gotówkowych na tradycyjnych warunkach w Getin Banku będzie nas kosztował 153 złote. Kredycie darmowym nie ma również prowizji za udzielenie zobowiązania, natomiast w kredycie tradycyjnym prowizja wynosi prawie 10%. W żadnym wariancie nie ma konieczności ubezpieczania zobowiązania. Kredyt darmowy dostępny jest do kwoty 2 000 złotych. Kredyt tradycyjny możemy wziąć na maksymalny okres kredytowania wynoszący do 10 lat. Jest to dosyć długi okres kredytowania, dzięki czemu duże kwoty kredytu można spłacić w łatwiejszy sposób, aby znaleźć jak najlepszą ofertę wejdź na 17bankow gdzie za darmo porównasz wiele ofert.

Kredyty gotówkowe w Banku Credit Agricole.

Zaczniemy od kredytu gotówkowego jaki oferuje Bank Credit Agricole. Jest to zobowiązanie z zerowym oprocentowaniem nominalnym i zerowym RRSO. Pożyczając tutaj nasz 1 000 złotych na okres jednego roku oddamy dokładnie tyle samo. Każda z rat miesięcznych będzie po 83,33 złote. Bank nie nalicza żadnych opłat z tytułu prowizji za udzielenie zobowiązania, ani też nie wymaga żadnego ubezpieczania. Kredyt prostoliczony to kolejna propozycja Banku Credit Agricole. Oprocentowanie nominalne tego zobowiązania wynosi 10%, a całkowity koszt RRSO wynosi 19,43%. Każda rata miesięczna będzie po 91,63 złote. Kwota całkowita jaką zwrócimy do banku po roku będzie równa 1 099,51 złotych, co daje nam koszt w wysokości niecałych 100 złotych. Prowizja jaką nalicza sobie bank za udzielenie zobowiązania wynosi 0,26%, co od naszej pożyczki daje nam kwotę 2,50 złotych. Dodatkowym kosztem związanym z naszym kredytem jest jego ubezpieczenie w wysokości około 40 złotych. Minimalna kwota kredytu prostoliczonego to 1000 złotych, zaś maksymalna kwota kredytu wynosi 255 550 złotych. Kredyt ten dostępny jest na okres kredytowania od 1 do 72 miesięcy. Długi okres kredytowania pozwala na rozłożenie zobowiązania na taką ilość rat miesięcznych jaką będziemy mogli z łatwością na czas spłacić. Kwota maksymalna kredytu również jest bardzo wysoka i nie wiele znajdziemy banków, które będą w stanie pożyczyć nam aż tyle. Większość z nich pożycza do 200 000 złotych, a w kwotę ta wlicza również koszta związane z uruchomieniem zobowiązania.

AASA KredytCashperCredit StarEkspress KasaExtraportfel.plFerratum BankFilarumHapi PożyczkiInCreditKasa TAKKobieta z kasąMoto PożyczkaNet CreditOfin.plOptima PożyczkiPożyczka PlusPożyczkomatProfi CreditProvidentSMS365Soho CreditviaSMSVivusWongaZaplo